توانمندسازی مهندسی کامپیوتر - مرکز آموزش های آزاد زند
گروه توانمندسازی مهندسی کامپیوتر، با هدف ایجاد مهارت در فارغ التحصیلان و علاقمندان به حوزه علوم کامپیوتر و مهندسی دوره های حرفه ای برگزار می کند.
مهندسی کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، توانمندسازی مهندسی کامپیوتر
17504
rtl,page-template-default,page,page-id-17504,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

توانمندسازی در حوزه مهندسی کامپیوتر

گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر در دپارتمان توانمندسازی تخصصی موسسه آموزش عالی زند شیراز به سرپرستی سرکار خانم مهندس یاسمن علی اکبرپور دوره های زیر را برگزار می کند.

کارگاه کامپیوتر مرکز آموزشهای آزاد زند
اهمیت مهارت آموزی در گروه مهندسی کامپیوتر

از جمله عوامل مهم جهت پیشرفت و حرکت رو به جلو در زمینه مهندسی کامپیوتر به روز نگه داشتن علم و پرورش مهارتهای فنی و تکنیکال می باشد. بطوریکه بدون توجه به این نکته، رقبای ما به طور حتم گوی سبقت را خواهند ربود. از این رو، ما در توانمندسازی گروه مهندسی کامپیوتر با توجه به نیاز بازارکار، دوره های آموزشی با کیفیت، زودبازده و کاملا پروژه محور را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان گرایشهای مهندسی کامپیوتر و همینطور علاقمندان به این رشته تهیه و تنظیم کرده ایم.

پر واضح است که برای به دست آوردن شغل در زمینه یکی از تخصصی های گروه مهندسی کامپیوتر، اکتفای صرف به دروس ارائه شده ی دانشگاهی تضمینی در رسیدن به هدف نخواهد بود. یادگیری مهارت های کاربردی ، انجام هرچه بیشتر پروژه های عملی و همچنین درگیر شدن برای حل مسائل تعریف شده (که به تقاضاهای موجود در بازارکار نزدیک می باشند) در کنار گذراندن دروس ارائه شده ی دانشگاهی کمک شایانی به دانشجویان در رسیدن به اهدافشان می باشد.

مشاغل هدف
  • برنامه نویس وب/موبایل/کلاینت
  • تکنسین/کارشناس عیب یابی و تعمیر PCs
  • تکنسین/کارشناس شبکه
  • کارشناس هوش مصنوعی
  • کارشناس تجارت الکترونیک
توانمندسازی مهندسی کامپیوتر