گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر در دپارتمان توانمندسازی و کارورزی موسسه آموزش عالی زند شیراز به سرپرستی سرکار خانم مهندس یاسمن علی اکبرپور دوره های زیر را برگزار می کند.

کارگاه کامپیوتر مرکز آموزشهای آزاد زند
اهمیت مهارت آموزی در گروه مهندسی کامپیوتر

از جمله عوامل مهم جهت پیشرفت و حرکت رو به جلو در زمینه مهندسی کامپیوتر به روز نگه داشتن علم و پرورش مهارتهای فنی و تکنیکال می باشد. بطوریکه بدون توجه به این نکته، رقبای ما به طور حتم گوی سبقت را خواهند ربود. از این رو، ما در توانمندسازی گروه مهندسی کامپیوتر با توجه به نیاز بازارکار، دوره های آموزشی با کیفیت، زودبازده و کاملا پروژه محور را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان گرایشهای مهندسی کامپیوتر و همینطور علاقمندان به این رشته تهیه و تنظیم کرده ایم.

پر واضح است که برای به دست آوردن شغل در زمینه یکی از تخصصی های گروه مهندسی کامپیوتر، اکتفای صرف به دروس ارائه شده ی دانشگاهی تضمینی در رسیدن به هدف نخواهد بود. یادگیری مهارت های کاربردی ، انجام هرچه بیشتر پروژه های عملی و همچنین درگیر شدن برای حل مسائل تعریف شده (که به تقاضاهای موجود در بازارکار نزدیک می باشند) در کنار گذراندن دروس ارائه شده ی دانشگاهی کمک شایانی به دانشجویان در رسیدن به اهدافشان می باشد.

مشاغل هدف
  • طراح و توسعه دهنده وب Web Developer
  • طراح و توسعه دهنده موبایل اپلیکیشن Mobile App Developer
  • کارشناس انفورماتیک
  • کارشناس شبکه
  • طراح و توسعه دهنده برنامه های تحت Client
توانمندسازی مهندسی کامپیوتر