درباره مرکز آموزش های آزاد زند

همیشه پاسخگوئیم.

ساعات کار مرکز:

شنبه تا پنج شنبه 8:00 الی 20:00

شماره تلفن های مرکز:

83 74 3648 (071)

51 81 3648 (071)

63 92 103 (0903)

آدرس ایمیل مرکز:

zand.univ@gmail.com

 scvc@zand.ac.ir

تیم حرفه ای مرکز آموزشهای آزاد
تیم حرفه ای مرکز آموزشهای آزاد زند
معرفی مرکز آموزش های آزاد، کوتاه مدت و مجازی موسسه آموزش عالی زند

مرکز آموزشهای آزاد زند

مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز، وابسته به موسسه بزرگ آموزش عالی زند از سال 1395 با ارائه آموزشهای مهارت محور در حال خدمت رسانی به متقاضیان و علاقمندان به امر مهارت آموزی و توسعه مهارتهای فردی و تخصصی می باشد. تیم حرفه ای مرکز آموزشهای آزاد زند آماده ارائه به روزترین محتوای آموزشی با حداکثر کیفیت می باشد.

اهداف و چشم انداز

تغييرات روز افزون و پيشرفت هاي چشمگير در پهنه دانش، مهارت و تكنولوژي ضرورت بهره گيري از ابزار آموزش را دو چندان كرده است به طوري كه آموزش مداوم، جزئي جدايي ناپذير از زندگي جوامع توسعه يافته به حساب مي آيد و از آنجايي كه تحصيلات دانشگاهي نه تنها يگانه مسير آموزش نمي باشد بلكه اساساً براي همه افراد جامعه نيز مقدور نمي‌باشد. از اینرو بهره گيري از آموزش‌هاي كوتاه مدت با هدف ارتقاي مهارت هاي فني، انساني و ادراكي مديران، كاركنان و ساير افراد جامعه و هماهنگ كردن اطلاعات آنان با پيشرفت هاي دانش بشري در حوزه هاي مرتبط با آنان بهترين گزينه جهت سوق دادن جامعه به سمت پيشرفتهاي روزافزون خواهد بود. ضمن اينكه توسعه دانش و توانمندي براي كاركنان دستگاه هاي دولتي و غیر دولتی زمينه ساز ايجاد يك سيستم اداري متحول، پويا، مشاركت جو و مسئوليت پذير خواهد بود.

مجوزها

از این رو موسسه آموزش عالی زند برآن شد تا با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار و IDP استرالیا، آموزش های آزاد، مجازی و کوتاه مدت زند را راه اندازی نماید. این مرکز هم اکنون برگزارکننده دوره های مختلف آموزشی مورد نیاز جامعه و سازمانها در سطح استان فارس می باشد.

معرفی موسسه آموزش عالی زند شیراز

موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی زند شیراز در سال ۱۳۸۴ با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جهت کمک به ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه و مشارکت در تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، فعالیت خود را در عرصه آموزش عالی و پژوهش آغاز نمود. با عملکرد بسیار خوب موسسه و فراهم نمودن محیطی علمی برای دانشجویان توانست، به سرعت هیأت علمی مجرب و کار آزموده ای را جذب و رشته های متعددی را در گروه های فنی مهندسی و علوم انسانی تاسیس نماید. در حال حاضر این موسسه در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی فعالیت آموزشی دارد.اطلاعات بیشتر….

تیم حرفه ای مرکز آموزشهای آزاد زند

موسسه آموزش عالی زند شیراز
مدیر کل مرکز آموزش های آزاد و توانمندسازی تخصصی زند
مهدی پایداری

جهت تعیین وقت ملاقات با مدیرکل مرکز آموزش های آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز با شماره 36487483 داخلی 16 تماس حاصل فرمائید.

مدیرکل مرکز آموزشهای آزاد زند
مدیران مرکز
مدیر توانمندسازی موسسه آموزش عالی زند شیراز
یاسمن علی اکبرپور
مدیر توانمندسازی و کارورزی 
f4847c1c-7cde-4623-acd4-13e30104217c
رضا صفری نژاد
مدیر دوره های DBA/MBA
مدیر بخش زبان
عطیه نعمت اللهی
مدیر زبان های خارجه
312d5e14-592f-484e-af4a-fd9ea337fcda-min
فاطمه علائی
مدیر دوره های حقوق
DSC_8147
صادق بشکاری
مدیر آموزش های مجازی
هدف ما:

 

تهیه و تدوین

 

آموزش های مهارت محور

 

با کیفیت

 

مطابق با نیاز روز 
کارشناسان مرکز
cf6c02df-6eb9-4a94-b8dd-39eb531803ff-min
مهری تابع بردبار
کارشناس زبان های خارجه
هدف ما:

 

ارائه خدمات آموزشی

 

در 

 

سریعترین زمان ممکن

آخرین به روز رسانی: 1398/04/12