دوره MBA مدیریت پروژه - مرکز آموزش های آزاد زند
مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز برگزار کننده ورکشاپ ها و دوره های تخصصی و مهارت محور
مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز، ورکشاپ تخصصی، دوره های مهارت محور، آیلتس، آموزش عملی، توانمندسازی تخصصی
15710
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15710,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

دوره MBA مدیریت پروژه

فارغ التحصیلان دوره های عالی MBA نیروهای کارآمد و موثری می شوند که بر افزایش کارایی و رشد سازمانها تأثیر بسزایی می‌گذارد.

مدیریت پروژه امروزه خود تبدیل به یک دانش مستقل شده و در دانشگاه‌های معتبر جهان به عنوان یک رشته پرطرفدار تدریس می‌شود. طیف گسترده کاربرد مفاهیم و فنون مدیریت پروژه در سازمان‌های مختلف بر ارزش این رشته افزوده است. همچنین در عصر پیشرفت و تغییر، سازمان‌های پروژه محور که فاقد ساختار ثابت سازمان‌های سنتی هستند رو به افزیش‌اند که مدیریت این‌گونه سازمان‌ها و کار کردن در آن‌ها مستلزم دانش مخصوص به خود است.

علاوه بر این بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف ترجیح می‌دهند به جای داشتن شغلی ثابت در سازمانی خاص به انجام پروژه‌های مختلف مربوط به رشته خود بپردازند که موفقیت در این امر با بهبود دانش مدیریت پروژه تسهیل خواهد شد. در این دوره مباحث اصلی دانش مدیریت پروژه طبق استاندارهای تعریف‌شده جهانی به دانشپذیران آموزش داده خواهد شد.

  • ویژگی های دوره

با توجه به طیف وسیع پروژه ها مخاطبین این دوره می تواند تمامی مدیران، دست اندكاران و كارشناسان ارشد طرح ها و پروژه ها باشد، اهم این افراد شامل : مدیران و كارشناسان ارشد شركت های مهندسی و ساخت تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، مدیران و كارشناسان ارشد شركت های مهندسی بخش صنعت برق و آب، مدیران و كارشناسان ارشد شركت های مهندسی نرم افزار: مدیران و كارشناسان ارشد فعال در پروژه های بهبود و استراتژیك در سازمانها، مدیران و كارشناسان ارشد واحدهای طرح و توسعه كسب و كار و محصول و مدیران ارشد پروژه ها.

  • مخاطبین دوره

  • دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه ها یا موسسات معتبر داخل و خارج کشور
  • سه سال سابقه کار مفید
  • پذیرفته شدن مصاحبه تخصصی
  • گذراندن دروس پیش نیاز(در صورت نیاز و به تشخیص کمیته راهبری)
  • شرایط ثبت نام