زبان های خارجه در زند - مرکز آموزش های آزاد زند
مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز برگزار کننده ورکشاپ ها و دوره های تخصصی و مهارت محور
مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز، ورکشاپ تخصصی، دوره های مهارت محور، آیلتس، آموزش عملی، توانمندسازی تخصصی
16056
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16056,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

آزمون بین المللی آیلتس در شیراز

برگزاری کلاس های منظم و هدفمند با تکیه بر شیوه های کاربردی در پاسخ به سوالات IELTS در چهار مهارت

دپارتمان زبان های خارجه مرکز آموزش های آزاد و توانمندسازی تحصصی زند از سال 95 تا کنون به صورت کاملا تخصصی بر روی توانمندسازی اشخاص در زمینه توسعه مهارت های فردی و ارتباطی فعالیت می کند.

تمامی کلاس های با نظارت مستقیم مدیر کل مرکز آموزش های آزاد جناب آقای مهندس مهدی پایداری با حدود 20 سال سابقه در امر آموزش زبان انگلیسی برگزار می گردد. نظارت مستقیم بر تدریس مدرسان زبان انگلیسی از عوامل بالابودن کیفیت و رضایت دانش پذیران از کلاس های زبان انگلیسی زند می باشد. از دیگر عوامل موفقیت دپارتمان ربان های خارجه زند می توان به وجود تمرکز کافی و یکسان بر هر چهار مهارت Listening، Speaking، Reading و writing اشاره کرد.

با توجه به حضور استاد مهدی پایداری به عنوان مدرس آموزش دیده IDP در زمینه آیلتس و تجربه درخشان ایشان در امر تربیت مدرسان زبان انگلیسی و همچنین آموزش متقاضیان آزمون آیلتس (آکادمیک و جنرال) ، این مرکز برترین مرکز تربیت مدرسان زبان انگلیسی و آموزش IELTS Candidate ها در شیراز و جنوب کشور  محسوب می شود.

تقویت رزومه با یادگیری زبان های تخصصی و ارائه یک تصویر حرفه ای از خودمان

برنامه کلاس های ترمیک چهار مهارته ویژه ی آماده سازی آزمون IELTS

کلاس ها با تمرکز بر مهارت گفتاری منطبق با کتاب های کلاس های ترمیک